• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+903425176845
  • https://www.twitter.com/bzmtoken
  • https://www.instagram.com/bzmtoken

 BİZİM REKLAM TOKEN    (BMZ) is a decentralized cryptocurrency, an easy-to-use payment  coin with the lowest fees and web3 base

 

Bizim Reklam Token

Bizim Reklam Token Reklamlarınıza Destek Olsun

      AVALANCHE  C  CHAİN BLOCKCHAİN    ADRESS    0xCcfB88214b57C5dD9A7fBaBa7781809165Be2Fc1

REKLAM İZLE  , REKLAM VER BİZİM REKLAM TOKEN     KAZAN 

İlksun Danışmanlık Ltd. şti          info@bizimreklam.com      Gsm+90 05052918609

WATCH ADVERTISING,     ADVERTISE OUR        ADVERTISING          EARN     TOKENS

ABOUT US

   HAKKIMIZDA

    İlksun Danışmanlık San.tic. ltd.şti olarak diğer madeni para üreticilerinden farkımız hayal gücümüzdür. Markanızın bilinirliğini sadece ülkemizde değil tüm dünyada artırmak için genç, dinamik ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Markanızı bizim markamız gibi benimseyip, profesyonelliğimizi hayal gücümüzle birleştirerek, adınızı tüm dünyaya duyurmak için çalışıyoruz. İlksun müşavirlik limited şirketi olarak 2018 yılından itibaren grafik ve marka çalışmaları ile kendi markalarına hizmet veren tecrübeli ekibimiz ile daha iyi ve modern sistemler geliştirmeyi amaç edinerek ülkemizin reklamcılık anlayışına yeni bir soluk getiren çalışmalar yürütmeye başlamış bulunmaktayız. Şirketimize destek olurken, sizlerin çalışmaları karşılığında jeton kazanıyoruz. Yaratıcı düşüncelerimiz ve sürekli yenilikçi dünyamız ile markanız için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük. Markanıza özel tasarımlarımız ve standarttan uzak özgün bir reklam anlayışımız var. Markanız farkınızı yansıtsın. Kısacası bir gün dünyaya tanınmak isterseniz sizleri de dünyamıza bekliyoruz. info@bizimreklam.com

BİZ KİMİZ?

 

        ilksun danışmanlık san.tic. ltd.şti olarak diğer reklam ajanslarından farkımız, hayal gücümüz. Sadece yaşadığınız yerde değil tüm dünyada markanızın bilinenini sağlamak için genç, dinamik ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

   Markanızı kendi markamız gibi benimseyip profesyonelliğimizi hayal gücümüz ile birleştirerek tüm dünyada adınızı duyurmak için çalışıyoruz. İlksun danışmanlık limited şirket olarak 2011'den bu yana, kendi markalarına grafik ve marka çalışmalarına ile hizmet veren ekiple, 2018'den beri daha iyiyi ve modern sistemler geliştirmeyi hedefleyerek, öğreten reklam anlayışına yeni bir soluk getiren işlere imza atmaya başladı. Tüm bunları yaparken şirketimizi beğenirken bizde sizin bu işlerinize karşılık jeton kazandırıyoruz.

     Kreatif düşüncelerimiz ve sürekli olarak dünyamızda markanız için gereken her şeyi biz size yerinize bakın. Markanıza özel tasarımlarımız ve standarttan uzak özgün bir reklam anlayışına sahibiz. Bırakın farkınızı markanız yansıtsın. Kısacası bir gün, dünyaca tanınmak isterse, dünyamıza bekleriz.

info@bizimreklam.com                   WİHTE PAPER  ( BZM) TOKEN

 

BZM KULLANIM ALANLARI:

   Bizim Reklam Token ,yasal çerçeve sınırları içinde reklam sektöründe çeşitli şekillerde kullanılabilir. Türkiyede ödeme konularında token kullanılması kanunen yasaklanmıştır.Ancak bonus olarak dağıtılabilir. Diğer izin verilen ülkelerde ,

1. Reklam verenlerin tokenleri kullanarak reklam kampanyalarını finanse etmeleri: Token sahipleri, reklam verenlerin kampanyalarını finanse etmek için tokenleri kullanabilirler. Bu, reklam verenlere daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlem süreleri sunabilir.

2. Reklam gösterimleri için token ödemeleri: Reklam gösterimlerini tokenlerle ödemek, daha hızlı ve daha verimli bir ödeme yöntemi olabilir. Token ödemeleri ayrıca, kullanıcılar arasında güvenli ve anonim bir ödeme yapmak için kullanılabilir.

3. Reklam izleme ve analiz verileri için token ödemeleri: Tokenler, reklam kampanyalarının izleme ve analiz verilerinin satın alınması için kullanılabilir. Tokenler, reklam verenlerin kampanyalarının performansını ölçmek ve geliştirmek için ihtiyaç duydukları verilere daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir şekilde erişmelerine olanak tanıyabilir.

4.BZM  Fan clubü üyelerine  bonus sağlar.Staking ödülü olarak verilir.Etkinlik ödülü olarak verilir.Airdroplarda kullanılır.BZM  gelişimi için ,pazarlama ,danışmanlar ,referanslar için ,BZM hukuk sistemi ,sitem güvenliği için  ve ekip giderleri için kullanılır .Rezerv olarak tutulur.

5. Kullanıcıların reklamlara katılımı için token ödülleri: Tokenler, kullanıcıların reklamlara daha fazla ilgi göstermeleri için ödüllendirme için kullanılabilir. Tokenler, kullanıcıların reklamları izlemeleri veya tıklamaları için ödüllendirilebilir. Bu, reklam verenlerin daha etkili kampanyalar oluşturmalarına yardımcı olabilir. Bizim reklam token,r reklam sektöründe kullanım potansiyeli oldukça geniştir. BZM, reklam endüstrisinde daha verimli, daha güvenli ve daha adil bir işlem yapmak için potansiyel sunar. 6.Kripto borsalarında takas amaçlı kullanılabilir.Web 3 ticaretinde kullanılabilir.