Bizim Reklam Token

Bizim Reklam Token Reklamlarınıza Destek Olsun

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/borsa.ligi.5
  • https://www.twitter.com/bzmtoken
  • https://www.instagram.com/bzmtoken
  • https://www.youtube.com/@bizimreklamtoken

      AVALANCHE  C  CHAİN BLOCKCHAİN    ADRESS    0xCcfB88214b57C5dD9A7fBaBa7781809165Be2Fc1

 KAMPANYALARI

DESTEKLEYEN   TOKEN   

İlksun Labs        info@bizimreklam.com     

WATCH ADVERTISING,     ADVERTISE OUR        ADVERTISING          EARN     TOKENS

 BİZİM REKLAM TOKEN    (BZM) is a decentralized cryptocurrency, an easy-to-use payment  coin with the lowest fees and web3 base

 

ABOUT US

   HAKKIMIZDA:

   ( Bzm)  Bizim reklam token ,bizimreklam.com sitesini reklam gelirlerinin bir bölümünün kullanılmasıyla oluşturulmuştur.Tüm kampanyaları desteklenmek amacıyla bu projesi ilksun labs tarafından   projesini ,özellikle reklam sektörüyle beraber kampanyalar yürüterek ,hem reklam verenlerin ,reklam izleyenlerin ,fan clubümüzün ,geliştiricilerimizin Bzm token kazanmalarını sağlamak projemizin birinci amacıdır.    İlksun Danışmanlık San.tic. ltd.şti olarak diğer madeni para üreticilerinden farkımız hayal gücümüzdür. BZM  ile kampanyalarınızı destekleyerek markanızın bilinirliğini sadece ülkemizde değil tüm dünyada artırmak için genç, dinamik ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. BZM ile size destek verirken markanızı bizim markamız gibi benimseyip, profesyonelliğimizi hayal gücümüzle birleştirerek, adınızı tüm dünyaya duyurmak için çalışıyoruz. İlksun yazılım danışmanlık limited şirketi olarak 2018 yılından itibaren grafik ve marka çalışmaları ile kendi markalarına hizmet veren tecrübeli ekibimiz ile daha iyi ve modern yazılım sistemleri geliştirmeyi amaç edinerek ülkemizin reklamcılık yazılımları ve platformlarıyla  ilgili anlayışına yeni bir soluk getiren çalışmalar yürütmeye başlamıştır.  Şirketimize ,sizler iş vererek destek olurken, sizlerin çalışmalarınız ve kampanyalarınız karşılığında size ve müşterilerinize BZM  token kazandırıyoruz. Yaratıcı düşüncelerimiz ve sürekli yenilikçi dünyamız ile markanız için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük. BZM desteğiyle, markanıza özel tasarımlarımız ve standarttan uzak özgün bir reklam anlayışımız var. Markanız farkınızı yansıtsın. Kısacası bir gün dünyaya tanınmak isterseniz sizleri de dünyamıza bekliyoruz.Yeni yazılım platformların oluşturulacağı   projemiz için yaklaşık  bir milyon usd harcanacaktır.Bu bütçenin büyük bir kısmı  BZM tokenin ICO ve IEO  faaliyetlerinden elde edilecektir.      info@bizimreklam.com

 

info@bizimreklam.com                   WİHTE PAPER  ( BZM) TOKEN

 

BZM KULLANIM ALANLARI:

   Bizim Reklam Token ,yasal çerçeve sınırları içinde reklam sektöründe çeşitli şekillerde kullanılabilir. Türkiyede ödeme konularında token kullanılması kanunen yasaklanmıştır.Ancak bonus olarak dağıtılabilir. Diğer izin verilen ülkelerde ,

1. Reklam verenlerin tokenleri kullanarak reklam kampanyalarını finanse etmeleri: Token sahipleri, reklam verenlerin kampanyalarını finanse etmek için tokenleri kullanabilirler. Bu, reklam verenlere daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlem süreleri sunabilir.Diğer sektörlerin kampanyalarında kullanılabilir.

2. Reklam gösterimleri için token ödemeleri: Reklam gösterimlerini tokenlerle ödemek, daha hızlı ve daha verimli bir ödeme yöntemi olabilir. Token ödemeleri ayrıca, kullanıcılar arasında güvenli ve anonim bir ödeme yapmak için kullanılabilir.

3. Reklam izleme ve analiz verileri için token ödemeleri: Tokenler, reklam kampanyalarının izleme ve analiz verilerinin satın alınması için kullanılabilir. Tokenler, reklam verenlerin kampanyalarının performansını ölçmek ve geliştirmek için ihtiyaç duydukları verilere daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir şekilde erişmelerine olanak tanıyabilir.

4.BZM  Fan clubü üyelerine  bonus sağlar.Staking ödülü olarak verilir.Etkinlik ödülü olarak verilir.Airdroplarda kullanılır.BZM  ve diğer tokenların gelişimi için ,pazarlama ,danışmanlar ,referanslar için ,BZM hukuk sistemi ,sitem güvenliği için  ve ekip giderleri için kullanılır .Rezerv olarak tutulur.

5. Kullanıcıların reklamlara katılımı için token ödülleri: Tokenler, kullanıcıların reklamlara daha fazla ilgi göstermeleri için ödüllendirme için kullanılabilir. Tokenler, kullanıcıların reklamları izlemeleri veya tıklamaları için ödüllendirilebilir. Bu, reklam verenlerin daha etkili kampanyalar oluşturmalarına yardımcı olabilir. Bizim reklam token,r reklam sektöründe kullanım potansiyeli oldukça geniştir. BZM, reklam endüstrisinde daha verimli, daha güvenli ve daha adil bir işlem yapmak için potansiyel sunar. 6.Kripto borsalarında takas amaçlı kullanılabilir.Web 3 ticaretinde kullanılabilir.

 

DEVELOPER   TEAM

CEO   OKTAY   SAYAR       ,                COO  ARSLAN   SAMED                        CTO      CEM  SARP

 

CONTACT    US

oktaysayar@bizimreklam.com   

arslansamed@bizimreklam.com 

cemsarp@bizimreklam.com

info@bizimreklam.com     

https://twitter.com/bzmtoken

https://tiktok.com/@bizimreklamtoken  

https://t.me/bzmtoken

https://www.facebook.com/borsa.ligi.5 

https://www.instagram.com/bzmtoken/

https://www.youtube.com/@bizimreklamtoken