Bizim Reklam Token

Bizim Reklam Token Reklamlarınıza Destek Olsun

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/borsa.ligi.5
  • https://www.twitter.com/bzmtoken
  • https://www.instagram.com/bzmtoken
  • https://www.youtube.com/@bizimreklamtoken

      AVALANCHE  C  CHAİN BLOCKCHAİN    ADRESS    0xCcfB88214b57C5dD9A7fBaBa7781809165Be2Fc1

 KAMPANYALARI

DESTEKLEYEN   TOKEN   

İlksun Labs        info@bizimreklam.com     

WATCH ADVERTISING,     ADVERTISE OUR        ADVERTISING          EARN     TOKENS

 BİZİM REKLAM TOKEN    (BZM) is a decentralized cryptocurrency, an easy-to-use payment  coin with the lowest fees and web3 base

 

REKLAM VERİN

REKLAM PROJENİZ VARSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 REKLAM VERENLER İÇİN EMAİL : imaj@bizimreklem.com ...

 REKLAM DESTEĞİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN BANKA İBAN NOSU : HES. ADI :

İLKSUN İNŞAAT GID.MOB VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ HALK BANKASI İBAN

TR 40 0001 2001 2950 0010 1006 92

BİR AYLIK TÜM PLATFORMLARDA REKLAM VERMEK İÇİN ÖDEYİNİZ 10000 TL+KDV NİSAN 2023 KAMPANYA FİYATIDIR ........

 İrtibat büromuz : Muammer Asoy Bulvarı .Yetkin Şekerci iş merkezi (6.Noter üzeri )3 kat. no :306 ŞEHİTKAMİL /GAZİANTEP gsm .05052918609 imaj@bizimreklam.com Şahinbey vergi dairesi /mersis no :0473 0345 3050 0015 bizimreklam.com sayfası ilksun inş.gıd.mob ve danışmanlık san.tic ltd.şti ne aittir copyright © 2022 tüm hakları saklıdır.

 

REKLAM PROJELERİ İÇİN BAŞVURUN

BİZİM REKLAMIN BAZI ÇALIŞMALARI :

MÜŞTERİMİZ OLUN BZM COİN KAZANIN

,WIN BZM 10 COİN REKLAM BÜTÇEMİZ NE OLMALIDIR ?

NASIL BELİRLENMELİDİR ? SEO PAHALI MI ?

   Reklam gideri ,işletmenizin gelirine endeksli olmalıdır ,reklam süreklilik arz etmelidir ,sadece yılın bir ayı için reklam planlanmamalıdır .İşletmenin aylık net kazancının %10 unu her ay reklama harcamak yerinde olacaktır. Sürekli reklam işletmenizin ve ürünlerinizin ,müşteri tatafından unutulmasını önler.yeni ürünler için mutlaka tanıtım reklamları gerekir.Yeni üründen beklenen gelirin %10 unu reklam için harcamak yerinde bir plan olur .Reklam işletmenizin geleceğini garantiye alır .Seo ve Sem çalışmaları ,site trafiğinizi arttırır,sosyal medya hareketi artar,eklediğimiz bağlantı uzantıları kalıcı olarak çalışır. Reklam ücretleine nazaran seo çalışmaları daha hesaplıdır.

BİZ NE YAPABİLİRİZ ? SEO NASIL ÇALIŞIR Sosyal medya reklam raporlarınızın, yönetim paneline 24 saat gecikmeli olarak gelebileceğini hatırlatmak isteriz.Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği SEO stratejileri doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.Etkileşimin arttırılması ,Takipçi sayısının arttırılmasında ,daha fazla bağlantı tıklamasının arttırılması ve İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Twitter ,Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital alanlarda ,reklamlarınızı yapıyoruz. Özellikle reklamı yapılan facebook sayfasına ait url yi daha değişik sayfalarda ve platformlarda paylaşarak ,reklamın devamlılığını ve sürekli gösterimini sağlıyoruz. Konu ve içerikle alakalı güncel hashtaglar ekleyerek ,etkileşimi arttırmaktayız . Sosyal medya sistemlerindeki reklam bütçeniz sona erse bile bizim reklam uzantılarımız çalışmaya devam etmektedir.

SEO NASIL YAPILIR ? Sayfalardaki SEO Kriterleri Sayfa başlığına (Title) sayfa içeriğinizle alakalı birkaç kelime yazmalısınız. Sayfa başlığınız hedef anahtar kelimelerinizle başlamalı, “pasta tarifleri” içerikli siteniz için “Pasta Tariflerininin Doğru Adresi” gibi bir sayfa başlığı belirlemelisiniz. Açıklama (Description) alanına sayfa içeriğinizi açıklar yazılar yazmalı ve anahtar kelimelerinizi kullanmalısınız. Her sayfanızda bir adet h1 etiketli başlık kullanmalı ve bu başlık o sayfanızın içeriğini belirtmelidir. Sayfalarınızda, anahtar kelimelerinizin sıklıkla geçmesi gerekmekte. Sayfalarınızdaki anahtar kelimelerin, altı çizili veya kalın (bold) şeklinde yazılması SEO açısından önemli bir kriterdir. Anahtar kelimeleri çok sık kullanmaktan kaçınmalısınız, sadece sayfa içeriğine uygun anahtar kelimeleri o sayfada kullanmalısınız alakasız anahtar kelimeleriniz her sayfada geçmemeli. Sayfalarınızın HTML kısmının hızlı yüklenmesi çok önemli bir kriterdir. Aynı içeriği farklı sayfalarda tekrar tekrar yazmamanız bunun yerine kendi sayfalarınıza linkler ile yönlendirme yapmanız önerilir. Görsellerin sıkıştırılması, sayfalarınızın ve görsellerinizin hızlı açılması için görsellerinize kaliteden ödün vermeden sıkıştırma yapılması önerilir. Anahtar kelimelerinizin h2, h3 başlıklarında geçmesi ve h1 başlığında geçmemesi bir eksiklik olarak nitelendirilmektedir. Kelime hatalarının az olması google algoritması için önemlidir. Yazdığınız yazıların/içeriğin orijinal olması aramalarda üst sıralarda çıkmak için önemlidir. Sayfanızda bulunan görsellerin içeriğinize uygun olması önemlidir. Sayfanızda kırık, ulaşılamayan link olmaması önemlidir. Tüm linklerin ulaşılabilir aktif sitelere olması gerekmektedir. Sayfa uzunluğunuzun uygun olması gereklidir. Çok uzun ve çok kısa sayfalarınızın olması siteniz için eksi etki yapmaktadır. Sayfa linklerinizin çok uzun olmaması önemlidir. Sayfalarınızın düzgün kategorilendirilmiş yapılarda/hiyerarşilerde bulunması önemlidir. Sayfanızda çok fazla başka sitelere ait linkler bulunmamalıdır. Sayfanızın içeriğinin okunabilirliği için boşlukların, paragrafların ve görsellerin düzgün ve uygun şekilde düzenlenmesi önemlidir. Ek olarak, Ürün satışı yapıyor iseniz Google Merchants uygulamasını incelemenizi öneririz. Sayfalarınız fazla ziyaretçi almıyor, ürünleriniz rakipleriniz tarafından google’da daha alt sıralarda çıkıyorsa bir süreliğine Google Adwords’a (google reklamları) başvurarak reklam vermenizi öneririz.

 

ÜCRETSİZ REKLAMLAR: İnternet üzerinde bedava reklam vermek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz: Sosyal Medya: Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak bedava reklam yapabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya platformları üzerinde kendi işletmenizi veya ürünlerinizi tanıtan gönderiler oluşturabilirsiniz. Böylece, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi müşterilerinizle paylaşarak daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Online Dizinler: Ücretsiz online dizinlere işletmenizi veya ürünlerinizi kaydederek, müşterilerin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google My Business, Yelp, Foursquare gibi platformlar bu konuda size yardımcı olabilir. Bloglar: Kendi blogunuzu oluşturarak, ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgili bilgi ve içerik paylaşarak, müşterilerin size daha fazla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, müşterilerinizin ilgisini çekerek işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz. E-posta Pazarlaması: Müşterilerinize düzenli olarak e-posta yoluyla haber vererek, işletmenizin hizmetleri veya ürünleri hakkında bilgi verebilirsiniz. Müşterilerinizin ilgisini çekerek, daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. İşbirlikleri: Diğer işletmelerle işbirliği yaparak, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi birlikte tanıtabilirsiniz. Bu sayede, daha geniş bir kitleye ulaşarak işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Bu yöntemlerin yanı sıra, forumlar, çevrimiçi topluluklar ve diğer benzer platformlar da ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için kullanılabilir. Ancak, bedava reklam vermenin yanı sıra, ücretli reklam yöntemleri de mevcuttur ve işletmenizin ihtiyacına göre bu yöntemlerin kullanılması daha etkili olabilir.

 

 

                     Sektör  Fark etmeksizin  kampanyalarınız da  BZM  kullanabilirsiniz.Kampanya katılımcılarına  BZM  dağıtabilirsiniz. BZM  istediğiniz cüzdan adresine kolaylıkla dağıtabilirsiniz.    BİZİM REKLAMIN   BAZI  ÇALIŞMALARI    : 

MÜŞTERİMİZ OLUN AKS TOKEN  KAZANIN  ,WIN  10  BZM  TOKEN

LOGO TASARIM FİYATI İÇİN NE KADAR ÖDEMELİYİM ?

                  Grafik tasarım dünyasında en çok tartışılan konulardan birisine, logo tasarım fiyatları konusuna değineceğiz. Logo tasarım fiyatları neye göre belirlenir? Logo tasarım ücretlerinde belirli bir piyasa standardı söz konusu mudur? Pahalılık neye göredir, ucuzluk neye göredir; tüm bu sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Ancak, ondan önce, 2022 Haziran ayı  itibariyle logo tasarım fiyatlarına bakalım. Elbette vereceğimiz fiyat aralıkları ortalama fiyat aralıklarıdır, bunun altını da özellikle çizelim.

      Logo Tasarım Fiyatları Eğitimsiz, Tecrübesiz Kendisine Tasarımcı Diyen Kimseler

(Vasıfsız Kişiler): 100 TL – 200 TL

Üniversite ya da Lise Öğrencisi (Öğrenci Tasarımcı): 200 TL – 500 TL

Freelance Grafik Tasarımcı (1-5 Yıllık): 700 TL – 1000 TL

Freelance Grafik Tasarımcı (5-15 Yıllık): 1000 TL – 2000 TL

Freelance Grafik Tasarımcı (15 Yıl üstü / Ultra Profesyonel): 2000 TL – 5000 TL

Reklam Ajansı (Kobilere Hizmet Veren / Orta Ölçekli): 5000 TL – 10.000 TL

Reklam Ajansı (Ulusal ve Büyük Markalara Hizmet Veren / Büyük Ölçekli): 10.000 TL – 100.000 TL Reklam Ajansı (Ulusal ve Uluslararası Devasa Markalara Hizmet Veren / Network Ajans): 100.000 TL – 1.000.000 TL (veya daha da üzeri)

         Fiyatlar Neye Göre Belirlenir? Logo tasarım fiyatları neye göre belirlenir sorusunun yanıtını, kısmen de olsa, yukarıda verdiğimizi düşünüyoruz.

   Çalışacağınız Kişi / Kurum Logo Tasarım Fiyatlarını Belirler Bu iş için kiminle ya da hangi ajans ile çalışacaksanız, bu konudaki ücretleri de o kişi ya da kurumun bilgisi, tecrübesi ve yetenekleri belirlemektedir.

  Örnek olarak, yukarıda saydığımız maddelerden ilki olan, eğitimsiz, vasıfsız, tasarım bilgisi, yeteneği ve tecrübesi olmayan kişiler, sizlere 250 TL gibi bir ücrete de logo yaptıklarını söyleyebilirler. Ancak, işin iç yüzü, üzülerek söylemeliyiz ki böyle değildir. BİZİMREKLAM.com olarak bizce, bu gibi kişilere ödenen 250 TL bile, tabiri caizse, “sokağa atılmış bir paradan ibarettir.” Gerçekleri söylemek gerekirse, internet ortamında kolaylıkla bulunabilecek hazır şablon vektörleri, size “logo tasarımı” diye sunmaktadır, bu gibi kişiler. Dolayısıyla ortada herhangi bir emek, tasarım ya da sanat yoktur. Öte yandan, işinde uzman, eğitimli, bilgili ve tecrübeli bir freelance tasarımcı, sizlere profesyonel bir logo tasarım çalışması sunabilir.

  Biz  logonuzu çalışıyoruz  ve yüz adet örneklendirme tasarımı yapıp sunuyoruz ,siz o yüz tasarımdan birini seçebilirsiniz veya bir kaçını kullanabilirsiniz .Logoda hangi renkleri ,imajları ,yazı karakterini ,şekli kullanacağımızı sizinle kararlaştırdıktan  sonra örnekleri üretmeye başlıyoruz.Örneklerin benzersiz olamsına dikkat ediyoruz. Logo  üretim  süreci bir hafta sürmektedir.Örnek logo çalışmalarımızı sunuyoruz.  .


    MARKA TESCİL :

Marka tescil süreci altı ay sürmekte ve birkaç aşamadan oluşmaktadır.Her yıl ücret tarifesi yenilenmektedir .Şirket adına veya şahıs adına tescil işlemlerini takip etmekteyiz .Marka tescil işlemlerini  sorunsuz olarak ,sonuçlandırmaktayız  .Marka başvurusundan sonra itiraz gelmediği sürece , altı ayda snonuçlanmaktadır.İtirazları önlemek için marka seçimi ,çok benzer olamamlı yeni oluşturulmuş kelimelerden oluşmalıdır.Markanın benzersiz olup olamdığını başvurudan önce inceleyerek ,işleri kolaylaştırıyoruz. 

                                                          
ÇALIŞTIĞIMIZ     LOGOLAR  ve TESCİLİ TAMAMLANAN MARKALAR


 


  TÜM REKLAM KAMPANYALRINDA  (BZM ) DESTEĞİYLE %10 TASSARUF EDİN.

  MÜŞTERİMİZ OLUN BZM COİN KAZANIN ,WIN 10 BZM COİN

 BİZİM REKLAM ÇALIŞMASINA ÖRNEK:
 İNSTGRAM  REKLAMLARI  NASIL ÜCRETLENDİRİLİR ?

         instagram’a reklam veren işletmeler karlılıklarını sağlayabilmek için reklam yatırımlarının geri dönüş oranlarını düşünmek zorunda. Bu bağlamda, reklam maliyetini etkileyen faktörlere dikkat edilmeli. Özellikle giyim ve moda alanında faaliyet gösteren e-ticaret şirketleri, kadınları hedefleyerek reklam vermeleri durumunda daha fazla tıklama elde edebilirler ancak daha fazla maliyet ödemek zorunda kalırlar. Reklam verilen yaş aralığı reklam fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. 40 yaş altı kitleyi hedefleyerek reklam vermek,içerik ,zamanlama ve benzeri konular  tıklama başına maliyeti arttırmaktadır. Bazen içeriğin hazırlandığı prağram dahi  maliyeti etkilemektedir .Aynı şekilde, Instagram’da kadınları hedefleyerek reklam vermek, erkekleri hedefleyerek reklam vermeye kıyasla reklam maliyetini arttırmaktadır. Eğer verilen reklam doğrudan kadınlara hitap eden bir reklam değilse reklam kampanyasının hedeflemesi yapılırken sadece erkekler seçilebilir.

          İNSTAGRAM  RAPORU GÜNCELMİDİR ? BİZ NE YAPIYORUZ ?

      

   İnstagram reklam raporlarınızın, yönetim paneline 24 saat gecikmeli olarak gelebileceğini hatırlatmak isteriz.Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Etkileşimin arttırılması ,Takipçi sayısının arttırılmasında ,daha fazla bağlantı tıklamasının arttırılması ve İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Twitter ,Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital alanlarda ,reklamlarınızı yapıyoruz. Özellikle reklamı yapılan instagram sayfasına ait url yi daha değişik sayfalarda ve platformlarda paylaşarak ,reklamın devamlılığını ve sürekli gösterimini sağlıyoruz.Facebookta reklam bütçeniz sona erse bile bizim reklam uzantılarımız çalışmaya devam etmektedir. Kullanılacak resimlerin ,fotoğrafların düzeltmesini ve çalışmasını ,görüntü piksel kaybı olmadan ,çeşitli proğramlarda düzenliyoruz.Görsel kalitesine önem veriyoruz. Kendimize ait instgram sayfalarımızda ,reklamlarınız yayınlıyoruz.Marka danışmanlığıyla ,reklamlarınızın etkin olmasını ve iletişimin artmasını sağlıyoruz.İnstagram profilinizi değişik platformlarda göstererek takipçi sayısını arttıryoruz. 
TWİTTER RAPORU GÜNCELMİDİR ? BİZ NE YAPIYORUZ ?


     Twitter reklam raporlarınızın, yönetim paneline 24 saat gecikmeli olarak gelebileceğini hatırlatmak isteriz. Twitter anket yapmak için çok verimli bir platformdur. 2022 Kasım ayı itibariyle twitter da bir günlük reklam ücreti 10 euro olarak ,twitter tarafından açıklanmıştır.Bu ücretler ödenmeden de bu alanda reklam vermek mümkün. Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Etkileşimin arttırılması ,Takipçi sayısının arttırılmasında ,daha fazla bağlantı tıklamasının arttırılması ve İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Twitter ,Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital alanlarda ,reklamlarınızı yapıyoruz. Özellikle reklamı yapılan instagram sayfasına ait url yi daha değişik sayfalarda ve platformlarda paylaşarak ,reklamın devamlılığını ve sürekli gösterimini sağlıyoruz.Güncel ve içerikle alakalı hashtaglar ekleyerek tıklanma sayısını arttırıyoruz . Twitter reklam bütçeniz sona erse bile bizim reklam uzantılarımız çalışmaya devam etmektedir.


                                                                             

  DİKKAT :  İREKLAM ÇALIŞMALARI İÇİN    İNFLUENCER   MARKETİMİZE  ,   TİKTOK ,İNSTAGRAM ,FACEBOOK  TAN BİRİNDEN 40 BİN TAKİPÇİSİ  OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI  ARIYORUZ  .imaj@bizimreklam.com       Gsm: 05052918609 

 

1 AYLIK MARKA DANIŞMANLIĞI  KAPSAMINDA NELER VAR  ? :

   SPONSORLU  REKLAMLARINIZI TAKİP EDER ,UYGUN REKLAM SAATİNİ BELİRLER ,DİJİTAL  GÖRSEL KALİTESİNİ  İNCELER ,  BEŞ FARKLI GÖRSEL TASARIM HAZIRLAR, ÜÇ ADET YENİ  LOGO TASARIMINI  ,İNSTAGRAM  SAYFANIZIN TEKRAR DÜZENLEMESİNİ ,İNSTAGRAM RESİM ARŞİVLEMEYİ ,İNSTAGRAM  VE FACEBOOK VİDEO VE RESİM PAYLAŞIMLARINI  DÜZENLEMESİNİ YAPARAK İZLENMEYİ  ARTTIRMAYI, SAĞLAR  .VİRAL REKLAMLARLA  VE HASTAGLARLA  MARKANIZIN TANITIMINI BİR AY SÜREYLE KENDİMİZE AİT  DİĞER SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDA YAYINLAMAYI SAĞLAYARAK TANITIMINIZI ARTTIRIR.

GSM . 05052918609